Nie tylko nowe...

Żeby nie było że tylko nowe autka robimy i to tylko za dolary, starsze również, a i owszem :)  Odpowiedzialność bardzo duża,,, z reguły przyjeżdżają do nas autka oryginalne, nieszpachlowane. Praca z takim lakierem to jak nowatorska operacja na otwartym sercu :) 

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg

Naprawy klap przednich.

Maska przednia, to razem z przednim błotnikiem jeden z prostszych elementów do napraw metodą P.D.R.   Nie dotyczy to elementów wykonanych z aluminium, wtedy naprawa jest z reguły trudniejsza i co za tym idzie droższa. 

1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG 9.JPG 15.JPG 16.jpg

Kilka z ostatnich napraw...

To kilka z naszych ostatnich napraw w 2020 roku.  Naprawa błotnika w Mustangu była duuuużym wyzwaniem. Uszkodzenie jak widać, niemałe, a lakiernik miałby duży problem z polakierowaniem. Na nówkę nie wyszedł, drobne rany zostały ale tak to z końmi bywa :)

Natomiast kłopocik z naprawą busa polegał na tym że element przed wypadkiem już wcześniej był solidnie szpachlowany i nie wiadomo było jakiego rodzaju niespodzianek możemy się pod nią spodziewać. Dodatkowo na zdjęciach widać jak mocno wepchany był "panel" z wlewem paliwa. Czary- mary :) - wyprostowaliśmy całkowicie bezinwazyjnie ! 

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg 20.jpg 21.jpg 22.jpg 23.jpg 24.jpg 25.jpg

Naprawy XXXL

Na pewno nie codziennie, ale dość często naprawiamy różnego uszkodzenia w pojazdach odrobinę większych. Koszt ? Tak bardzo zróżnicowany jak rodzaje uszkodzeń :) 

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg

(C) 2012 - 2022 SACO - Pierwszy warsztat PDR w mieście | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania Rzeszów. Jesteśmy najstarszym warsztatem w mieście z usługami napraw PDR.

usuwanie wgnieceń w karoserii, regeneracja reflektorów, auto detaling, naprawa zderzaków,

polerowanie karoserii, spawanie plastików.

Tarnobrzeg, Mielec, Dębica, Ropczyce, Nisko, Łańcut,

Przemyśl, Sanok, Krosno, Jasło, Tarnów, Przeworsk, Przemyśl,

Leżajsk, Krosno, Pilzno, Jarosław