Gallery

High valued repair services

These kinds of repair services are not very cheap. All the prices can be found next to the matching photos in our gallery. In all these cases the repairment has been done using PDR method.

We can’t stress enough that the repairment we provide does not include only straightening a car’s body. In most cases it is necessary to unseal a car’s body and during that process some of its elements may get damaged. To finish the service we have to restore the damaged components and restore them to the original state. This involves costs for which the customer must be prepared.

Read more...

Nie tylko nowe...

Żeby nie było że tylko nowe autka robimy i to tylko za dolary, starsze również, a i owszem :)  Odpowiedzialność bardzo duża,,, z reguły przyjeżdżają do nas autka oryginalne, nieszpachlowane. Praca z takim lakierem to jak nowatorska operacja na otwartym sercu :) 

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg

Naprawy klap przednich.

Maska przednia, to razem z przednim błotnikiem jeden z prostszych elementów do napraw metodą P.D.R.   Nie dotyczy to elementów wykonanych z aluminium, wtedy naprawa jest z reguły trudniejsza i co za tym idzie droższa. 

1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG 9.JPG 15.JPG 16.jpg

Kilka z ostatnich napraw...

To kilka z naszych ostatnich napraw w 2020 roku.  Naprawa błotnika w Mustangu była duuuużym wyzwaniem. Uszkodzenie jak widać, niemałe, a lakiernik miałby duży problem z polakierowaniem. Na nówkę nie wyszedł, drobne rany zostały ale tak to z końmi bywa :)

Natomiast kłopocik z naprawą busa polegał na tym że element przed wypadkiem już wcześniej był solidnie szpachlowany i nie wiadomo było jakiego rodzaju niespodzianek możemy się pod nią spodziewać. Dodatkowo na zdjęciach widać jak mocno wepchany był "panel" z wlewem paliwa. Czary- mary :) - wyprostowaliśmy całkowicie bezinwazyjnie ! 

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg 20.jpg 21.jpg 22.jpg 23.jpg 24.jpg 25.jpg

Waiting room has:  air conditioning,  coffee & tea, Wi-Fi,  TV, magazines

(C) 2012 - 2019 SACO – First PDR workshop in the City | English version by Martyna Dobrowolska | realization medox.pl | Privacy Policy | Cookie Policy

Paintless Dent Repair Rzeszów. We are the longest operating workshop in the city with PDR services.

Car’s body dents repair, headlights regeneration, car renovation, bumpers repair, car polish, plastic element’s welding

Tarnobrzeg, Mielec, Dębica, Ropczyce, Nisko, Łańcut,

Przemyśl, Sanok, Krosno, Jasło, Tarnów, Przeworsk, Przemyśl,

Leżajsk, Krosno, Pilzno, Jarosław